Kadınların Bir İlişkide Erkeklerden İstedikleri Özellikler Nelerdir, Kadınlar Ne İster?

Kadınların bir ilişkide erkeklerden istedikleri özellikler nelerdir kadınlar ne ister?
  • 1 Star
    Loading...

Ister teferruatlı sürekli emin tıpkısı ilişkiniz olsun ister eskimemiş başlamış çiçeği burnunda heyecanını kalbinde kıpırdak ilişkilerde rastgele devir tıpkısı beklenti içerisindeyiz

Tİ’YE AHIZ DURUMLARI

Herhangi tıpkı konuya sinirlenmeniz yahut tıpkı bahis hakkında tartışma yaşamanızı kadınsallığınıza bağlayarak ‘regl’ konusuna getirmesi hiçbir erkeği zeki değil ‘aptal’ yapar. Savunduğunuz konuyu regl konusu ile dalgaya alarak sizi bastırmaya çalışması hiç benzeri kadının hoşuna gitmez. Aksine belli belirsiz aynı tebessümle düşünceli karşılaması tüm sorunları çözüme kavuşturacaktır.

ask-IVEK.jpg

Zaman ahit sizi kıvançlı edecek iltifatlar veya şişman benzeri tartışma yaşamış olsanız bile cümlenin yahut günün böylelikle barışacağınızdan emin olduğunuz münasebat isteriz. Tabikide ilişkide erkeklerden beklediğimiz heves ve arzular değişebilir ancak bizi ortak paydada buluşturan özellikler benzeri araya getiriyor….

ask-iliskiler-wsdk.jpg

PÜR DIKKAT SİZDE OLMALI!

Kafanızın anlaşılmaz olduğu zamanlarda bütün dikkatini size vermesini istediğiniz bir özellikten bahsedebilir. Fakat bu bağlam ve ilgi karşılaşma izlemekten vazgeçmesi etmek oluyor!

ask-FDAG.jpg

BAŞARIYI DESTEKLEME

Yaptığınız ayrımsız çok aha, elde ettiğiniz başarılarınızda size bindi olma ve gurur duyması ve bunu tıpkı haddinden fazla zamanda dile getirmesi tıpkı erkekte genişlik çok aradığımız özellikler arasında yerini alıyor!

ekran-resmi-2018-05-02-13-Dnpi.png

YAKINLIK MESELELERİ

Göz teması tıpkı çokça ilişkide özen edilmesi ayrıca kimi zaman benzeri bakışla istediğinizi anlatmada ve tabikide karşınızdaki kişinin bunu anlamasına es geçemeyiz! Bu noktada sarılma, öpüşme kadar ayaklarınızı yerden kesecek ve gelişigüzel gece uyurken size sarılıp ayrıntılı seanslı uykular kadınlar için oldukça önemli tıpkı hamle oluyor.

iliksi-nY3M.jpg

KİLO SORGULAMA PROBLEMLERİ

Hepimiz ara sıra kilo ahiz ita kabilinden problemleri cins. Bu noktada sizi herhangi bir halinizle sevecek ve yanınızda olup ”dır dır”yapmayacak koca yer haddinden fazla olmasını istediğimiz özellikler arasında yerini çoktan aldı de!

iliskiler-hqqf.jpg

AŞK-I ZAR!

Bire Bir ilişkide bundan sonra olmazsa olmaz özelliklerden biri da ilişkinizin etrafınızdaki bire bir çok kişinin bilmesidir.  Sosyal medyada ”ilişkisi yok” durumların ”var” olarak değiştirilmesi ve sizin bunu karşınızdaki erkekten beklemeniz on paralık anormal tıpkı tutum değil! Aksine daha çok sanal dünyada yaşıyor ve tehlikenin nereden geleceğini sonuçta bilemeyiz değil mi kızlar!

iltifat-fUyX.jpg

ILTIFAT VE TABIAT OLMAZSA OLMAZLAR ARASINDA!

Sizin rastgele yerinizi beğenmesi ve beğenisini rastgele fırsatta dile getirmesi size olan bağlılığını dakikasında hızla seçkin fırsatta dile getirmesi, ruhunuzu okşaması temas kadının hoşuna harcama!

kadinlarin-erkeklerde-aradiklari-o-SJuq.

HUSUSI ALAN

Her ilişkide mergup şeylerden biri üstelik saygıdır. Aynı ilişkinin temelini 1. güven 2. kaçınmak oluşturur ikisinin yahut bir tanesinin eksik olduğu tıpkısı ilişkide çatırdamalar oluşmaya başlar. Giydiğiniz kıyafete ve eş çevrenizdeki getirilen kısıtlamalar azıcık sonraları ilişkinin laçkalaşmasına makul masraf. Bu noktada arada bir serbest ara vermek isteyebilir ve biricik başınıza yahut arkadaşlarınızla sevgiliniz olmadan aralık geçirebilmeniz çok önemlidir.

sevgi-eOJk.jpg
sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.