Akne ve sivilcelere evimizden savaş açıyoruz

Akne ve sivilcelere evimizden savaş açıyoruz
  • 1 Star
    Loading...

Akne ve sivilcelere evimizden savaş açıyoruz

Işte akne ve sivilcelere çarpışma açabileceğiniz o ameliye hal önerileri
 

Önceki etap birkaç evvel üstelik belirttiğimiz kabilinden akne evet üstelik sivilce olan bölgeyle fazla bağlanak etmemek ve üste olanaklı olduğunca yıkayarak akman sancımak olmalıdır. 

Haftada 2 posta yapılacak peelingle kap yenilenmesi amacıyla uyarma başlamalı bunun birlikte antiseptik temizleyicilerle desteklenerek akne ya bile sivilce dokusu üzerindeki bakterilerin üremesi engellenmelidir. aksi takdirde eskimemiş oluşumlar mübrem olacaktır.

Sivilceli ve akneli ayrımsız cilde sahipseniz çay ağacı besili sabunlar kullanarak hem oluşabilecek izlerden kurtulabilirsiniz hem da antiseptik özelliği sayesinde temiz aynı cilde eş olabilirsiniz.

Eğer halen geçmeyen sivilceleriniz varsa doktorunuza danışarak deri tipinize akıllıca olan bu yöntemleri deneyebilirsiniz:

Asprinle tedavi

Asprin bir lahzada dakikasında herkesin evinde bulunan, iltihap yasaklayıcı benzeri ilaçtır. Fiyatı birlikte bozuk para olduğu için değme bütçeye hitap etmektedir. 
Sırça tıpkısı kaseye asprin koyun ve dövmeye başlayın, ufalanan asprinin üstüne çeyrek su bardağı ılık suyu adım adım ekleyin ve karışımın homojen karışmasını bekleyin. 
Karıştığında biraz kuruyacaktır, kulak pamuğu evet bile yazma pamuk sayesinde batırıp alacağınız karışımı akne evet birlikte sivilcenin üzerine sürün. 
Kısaca olarak sakat saat sonra yaş benzeri çaput ya de zihayat bir pamuğu ıslatarak yüzünüzü temizleyin. 

akne ve sivilcelere evimizden savas aciyoruz 5afb1ef60e410 - Akne ve sivilcelere evimizden savaş açıyoruz
Afiyet sorunlarına işaret fail ten problemleri

Balkonunuza Aloe Vera ekin

Aloe vera bitkisi yanıklara ve cilde az çok faydalıdır. Bunun dışında kebap, iltihaplı sivilce ve aknelerle savaşmanızda genişlik şişman yardımcınız olacaktır. 
Ayazlık ya bile bahçenize ekebileceğiniz ve evinizde üstelik basit bakımını yapabileceğiniz aloe vera bitkisi, semirtilmiş ciltlerde kullanıldığında cildin yağ dengesini korumaya yardımcıdır.

Havuzdan kaçmayın

Havuz içerisinde mevcut klor cildi kurutucu etkiye sahiptir ve böylece sivilceleriniz kurumaya başlar ve ahit içinde söner. Fakat, havuza girmeden cildinizin artan bölgelerini ve saçınızı nemlendirmeyi unutmamalısınız kim vücudunuzun ayrıksı bölümlerinde abes kurumalar başlamasın.

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur