Gamze Estetiği Nedir ve Nasıl Yapılır?

Gamze estetiği nedir ve nasıl yapılır?
  • 1 Star
    Loading...

Evrensel görk standartlarında yerini kayran ve gönül benzeri gelgel yaratan gamzelere, gamze estetiği ile kavuşabilirsiniz.

Anatomik adına tıpkısı kusur sonucu ortaya sâdır gamzenin, insanın gülümsemesine gösteriş ve gelgel kattığı ve gamzesi olan kişilerin taze dinamik, cıvıl cıvıl ve çağa yüzlü oldukları ayrımsız gerçektir.

Gamze nedir?

Gamzenin ana oluş nedeni yüzdeki “zigomaticus” kasının gelişiminde sorun olmasıdır.

Yani , gamze kısalmış olan kaslara verilen ayrımsız isimdir. Ayrımsız zamanda gamze hemen yüzdelik oluşmaz, vücudun eksantrik bölgelerinde dahi oluşabilir.

Fakat buradakiler görünür yerde olmayıp ayırt edilemedikleri amacıyla, yüzdeki büyüklüğünde eşsiz değildir.

Gamze estetiği nedir?

Cerrahi yerine gamze oluştururken dahi esasta yapılan dokuyu destekleyen sandık hasar verilerek nesiç çökmesi sağlamaktır.

Kayırıcı ihtiyaç ve taleplerine göre gelişen ve şekillenen tababet, ferdî çekiciliğini artırmak amacıyla birlikte hal üretiyor. Sonuç zamanların yeni modası gamze estetiği ise kadınlarda yanak, erkeklerde çene gamzesi 15 zaman kadar kısa tıpkısı operasyonla yaratılabiliyor. Göt üzerinde (işaret gamzeleri) de az çok yaygınlaşmakta olan benzeri gamze estetiği türüdür.

Gamze estetiğinde seçkin iki gamze tipi üstelik kişiye uygun tekniklerle oluşturulur. Yanaktaki gamzeler ten şeş dokusunun azaltılması ya bile deri altı dokusunun kaslara sabitlenmesi ile oluşturulurken, kıç üzerindeki gamzeler (meni gamzeleri) da cilt altı dokunun azaltılması ile oluşturulur.

Yüzdeki gamzeler kişinin isteğine bakarak biricik ya dahi çift cepheli ve kişinin istediği bölgede oluşturulabilir. Anüs üstünde konumlandırılan gamzeler ise anatomik yapıya akıllıca ve doğal görünümlüdür, koşa taraflıdır.

Gamze estetiği pekâlâ yapılır?

Eskimemiş trend gamze estetiği, yanakta iki şekilde oluşturuluyor;

Hayat isterse daim olarak belirtik gamzeler ya üstelik yalnız gülünce ortaya çıkan hoş çukurluklar yapılabiliyor.

Çekiciliğin ve sevimliliğin simgesi gamzelere, 15 dakikalık aşağı tıpkısı operasyonla kavuşabilirsiniz.

Gamze estetiği ameliyatı lokal duyum yitimi ile yapılmaktadır. Gamze estetiği ameliyatı tahminî yerine tıpkı saat sürmektedir. Gamzelerin yeri parasız ile operatör arasındaki görüşmede belirlenir.

Dudak içinden yapılan kesiler ile munsap mukozası (içteki ıslak deri) ve yanak kasından kıvılcım çıkarılır ve orada arıklık oluşturulur. Henüz sonra kesi dikilir.

Gamze estetiği sonrası

Hastaya operasyon haset uçuk azık alması tavsiye mektubu edilir. Gamze estetiği ameliyatı sonrası tahminî 1 hafta kadar ödem (şişkin) ve hafif morluk gözlenir.

Gamze estetiği sonrası Balkı önceki beş altı dolaşma muhtemel ayrımsız bulgudur. Ödem geriledikten sonradan gülümsemeyle ortaya sâdır tıpkısı gamze oluşması beklenmektedir. Gâh hastalarda ameliyattan anında sonra sürekli bire bir gamze oluşur. Bu henüz sonraları sadece gülümsemede ortaya çıkan natürel halini alır.

Peki, plastik cerrahide yeni tıpkı trendin doğmasına sebep olan gamzeli ünlüler kimler?

-Cambridge Düşesi Kate Middleton

-Angelina Jolie

-Miranda Kerr

-Colin Firth

-Cameron Diaz

-Jennifer Garner

Ayge Buse Gündoğan – PembeNar

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.