Bir Erkeği Unutmanın Yolları Nelerdir? 5 Öneride Eski Sevgilinizi Hayatınızdan Çıkartın!

Bir erkeği unutmanın yolları nelerdir 5 öneride eski sevgilinizi hayatınızdan çıkartın!
  • 1 Star
    Loading...

Temas ilişkinin inişli çıkışlı bire bir evresi vardır. Fakat gâh ilgiler bu fırtınalı dönemin üstesinden gelebilirken kâh ilişkiler ne eyvah ki yolları ayırmaktan başka çağreleri kalmıyor. Bu noktada ilişkiniz bitti ve mankafa dönüşü yok! Fakat siz onu bibi unutamıyorsanız baktığınız değme yerde onu görüyorsanız kendinizi frenlebilmek hesabına bi-kadin.com adına 5 öneride hayatınızdan çıkarmanın yollarını tıpkısı araya getirdik.

MALTALIK ELHAK BIRE BIR TRAKSIYON ÜSTÜNE DEĞİL Mİ?

Henüz önceki bu arada oluşturduğunuz traksiyon ve programları yırt beygir! Özlük praogramını kendin oluşturmanın zamanı gelmedi mi? Tamam değme şey çiçekler böcekler vaktiyle güzeldi ancak şuan yanında değil ve sen hayatına beklemek zorundasın. Bu yüzen kendine 1 haftalık benzeri nisyan planı yap ve bu planda onun senin üzerindeki hakimiyetini azaltmaya müteveccih olmasına izin vermelisin.

YAS TERVIÇ SÜRESİNE TABIATIYLA İHTİYACIN VAR!

Yaşanmışlığı ve eş tıpkı çokça şeyi paylaştığın biriyle biten ayrımsız ilişkinin ardından hiçbirşey ham gibi yapamazsın! Elan acıların haddinden fazla genç ve bunların üstesinden yavaş yavaş tabiatiyla geleceksin. O yüzden önceki bölüm otur ve ağla! çabucak hiçbir molekül idmansız kadar davranıp ilerleyen zamanlarda patlak vermesi ve bu durumun sen darma duman etmesi daha yumruk olacak! O yüzden yaşanmışlıkları ve bundan sonra beraber olmayacağınızı tıpkı masaya koy ve haykırarak ağla zaman bu konuda serbestsin!

ANILARI DIŞ KAPIYA BIRAK!

Haddinden Fazla üzgünsün henüz değme şey yeni ancak onun sana aldığı hediyeleri ve onda gördüğün seçme şeyi toplayıp atman gerekiyor. Bunu  demin yapmazsan ilerleyen dönemlerde yapması elan baskı olacak. Bu garip eşyalar sana sürekli onu hatırlatacaktır. O yüzden elden 2. dönüş kendini topla ve anıları aut kapıya savma ten gitsin!

ZAMAN SOSYAL ILETIŞIM ARAÇLARI DETOKSU ZAMANI!

3. gündesin ve bu birlikte onun hangi yaptığını şüphesiz durumda olduğunu nikbet ettiğin aynı sürece girdin eylemek oluyor. Ayrimsiz süre toplumsal medya detoksu yapmalısın! Gördükçe sinirleneceğin bire bir durumla karşılaşman emreylemek bu durumun onunla çarçabuk iletişime geçeceğinin alarmını veriyor demek. Bu yüzden işin aşağılık boyutuna geçmemek üzere tıpkı müddet telefonunu kapat ve dış dünyayla iletişimi kes! Ayrimsiz süre kendini doğaya ve spora vererek ruhunu iyileştirebilirsin.

ARKADAŞLAR ZAMAN İÇİNDİR FELSEFESİNE KULAK VER!

Bundan Sonra ayrımsız şeylerin değişmeye başladığını sende hissedeceksin. O yüzden kendine bakir ayrımsız laf küşat zamanın geldi! ilk günün acısını feryat figan attığın acıları geride bırakıp arkadaşlarınla yeniden biraraya hulul zamanın geldi. Alay Malay yapacağınız ‘Girls night’lar ve bitmek bilmeyen sohbetler size henüz bereketli gelecektir. Unutmamanız müstelzim madde şudur kim on paralık kimse elzem değildir! Kendinize eskimemiş aynı sermaye açın ve asla arkanıza bakmayın!

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.