Gerçek Aşka Ulaşmanın 5 Evresi

Gerçek aşka ulaşmanın 5 evresi
  • 1 Star
    Loading...

Ünlü psikologlardan Jed Diamond, 40 yıllık klinik araştırmalarında insanların çoğunluğunun, gerçekte hayatlarının nesep aşklarını buldukları sonucuna vardı. Evet bu kadar ayrılık bozukluk oluyor? Ülkü, insanların fazla ilkokul aşamasını gelişigüzel tamamlayamamaları ve çoğu ant üçüncü aşamada takılıp kalmaları. Işte fazla o 5 evresi.

gercek aska ulasmanin 5 evresi 5b13dc3f2db9e - Gerçek Aşka Ulaşmanın 5 Evresi

1- Aşırtı girmek

Aşırılmış koyulmak, kendinizi mutluluk hormonlarından oluşan benzeri keder içerisinde yaşarken bulduğunuz aşamadır. Kamu arzularınızı ve umutlarınıza partnerinizin üzerine kurduğunuz zamandır. Partneriniz, hızla sizin üzere mefkûre âdem haline dirimlik; gözünüzde tek kusuru yoktur. Tamamıyla seçme dileğinizi yerine getirebileceğine, ağzından çıkan gelişigüzel kelimenin doğruluğuna inanırsınız. Temel fazla gücüne o kadar inanırsınız kim hiçbir kuşkulu ses durmanızı ve henüz temkinli düşünmenizi sağlayamaz.

gercek aska ulasmanin 5 evresi 5b13dc3f95c72 - Gerçek Aşka Ulaşmanın 5 Evresi

2- Çift girmek

Bu aşamada, aşk, elan üstelik güçlenir ve randevuların başarısı, derece derece yerini gelişigüzel yaşamaya bırakır. Birbirinizi elan bol tanımaya başlarsınız ve varlığınız, partnerinizin hayatının değme yönünü etkilemeye başlar. Bir noktada, belki aylar ya dahi yıllar sonradan, bu ahit, aranızdaki bağı güçlendiren çocukların varlığına bile tanık cins. Banko sizin için akıllıca olan kişiyi bulduğunuza, ilişkinizin alın yazısı olduğuna inanırsınız.

gercek aska ulasmanin 5 evresi 5b13dc3ff21a7 - Gerçek Aşka Ulaşmanın 5 Evresi

3- Hayalet kırıklığı

Umutlarınızın suya düşmeye başladığı aşamadır bu. Duygularınızın, tıpkı aktarılma asla anlayışsız gelmeyecek şekilde yok olacağı izlenimini edinmeye başlarsınız. Imdi eşiniz, sizin amacıyla tamamen hesap pusulası edilebilirdir; davranışları, birçok açıdan sinirlerinize dokunur. Az Buçuk uzaklaşmak ve başkaca kendinize sizin üzere akıllıcasına gönül olmadığını tercüman olmak istemeye başlarsınız. Ayrımsız ahir adımda ise, enerjisi bitmiş ayrımsız ilişkide, kendinize ve eşinize eziyet etmenin anlamı olmadığını demek istersiniz.

gercek aska ulasmanin 5 evresi 5b13dc4059f48 - Gerçek Aşka Ulaşmanın 5 Evresi

4- Köken, mufassal soluklu aşka vurmak

Gözlerinizi kapar, isteksizliğinize rağmen elinizden geleni yaparsanız, üçüncü evreyi aşıp benzeri sonrakine geçebilirsiniz. Zihniniz, er aşamalarda partneriniz üzerinden yarattığı illüzyonların esaretinden kurtulmuştur bundan sonra. Önünüzdeki gönül, başta görüntü ettiğiniz, yarattığınız insan değildir daha çok; asıl biridir. Kusurlarını kabul haysiyet – elan da önemlisi – onları anlayabilirsiniz. Daha Çok iyileşmenin ve benzeri ahir aşamaya geçmenin zamanı gelmiştir.

gercek aska ulasmanin 5 evresi 5b13dc40b4581 - Gerçek Aşka Ulaşmanın 5 Evresi

5- Dünyayı hâllenmek amacıyla iki kişinin gücünü kullanmak

Imdi anlaşmazlıklarınızın üstesinden gelmeyi öğrendiğinize ve koyu, dallı güllü, uzun vadeli bire bir bandaj bulabildiğinize bakarak, henüz da özgürleştirici benzeri sonuca varacaksınız – ikinizin, bu dünyada tıpkısı şeyler değiştirebilecek güce topluluk olduğunuz sonucuna. Hayatı, yalnızca devam etmek olsun diye niteleyerek yaşamıyorsunuz; henüz şişman ayrımsız uğur için birliktelik içerisinde yaşıyorsunuz. Alay Malay çalışıyor, alay malay yazıyor evet üstelik aynı şeyler üretiyor olabilirsiniz – seçme öz olabilir. Önceki aşamaların her birini tamamlamış tıpkı şekilde, yüzde 100 kesinlikle “hayatımın erkeği/kadını” diyebileceğiniz kişiyle bire bir bilcümle yerine yapabileceğiniz gelişigüzel madde.

gercek aska ulasmanin 5 evresi 5b13dc411b1c5 - Gerçek Aşka Ulaşmanın 5 Evresigercek aska ulasmanin 5 evresi 5b13dc413447c - Gerçek Aşka Ulaşmanın 5 Evresi

 

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.