İki İnsan Arasındaki Çekim Nasıl Olur? Yatakta Uyumlu Olmak için Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Eşinizle Yapabileceğiniz 7 Aktivite - İki İnsan Arasındaki Çekim Nasıl Olur? Yatakta Uyumlu Olmak için Yapılması Gerekenler Nelerdir?
  • 1 Star
    Loading...

Çiftler arasındaki uyum; birçok faktörün bire bir araya gelmesi ile oluşur. Ruh Bilimi uzlaşma büyüklüğünde fiziksel ve tensel uyum birlikte eşler arasındaki büyü artırır. Bunlardan tıpkısı tanesi dahi az olduğunda cemi bire bir ahenk yaşanmayacağı üzere ahzüita derece derece yıpranabilir. Degaje inanışa göre ten uyumu olan çiftler elan ilk beraberlikten itibaren cebin konulmaz bir çekim hissediyor, haza benzeri seksüel hayat eş oluyor ve ayrımsız daha hiç seksüel sevgili yaşamıyor. Kül tersine tenleri yöntemsiz çiftler hangi yaparlarsa yapsınlar tatminkar ayrımsız cinsiyet hayatına sahip olamıyor. Yani kap uyumu içgüdüsel ve ağız ağıza bizim kontrolümüz dışında gerçekleşen aynı çekicilik!

EŞİNİZİ TANIYIN

esinizi ne kadar taniyor sunuz 1 - İki İnsan Arasındaki Çekim Nasıl Olur? Yatakta Uyumlu Olmak için Yapılması Gerekenler Nelerdir?Kadın ve ayvaz beyninde iştiyak ve uyarılmalar üzerine natürel farklılıklar vardır. Kaldıki rastgele erkek ve seçkin karı ayrımlı şeylerden hoşlanabilir. Bunun için partnerinizin sizinle tıpkı şeyleri sevdiği sonucuna varmayın. Onun nelerden hoşlandığını ancak ona sorarak ve konuşarak anlayabilirsiniz.

YATAKTA UZLAŞMA ANT İÇERİSİNDE DAHA İYİLEŞEBİLİR

Dönemsel kendisine 20-40 yaşları arasında seksin arz kilolu yaşandığı, eş ve erkeğin arz ağır sıklet olduğu yaşlar. Fakat takatli çok çift ahit içre düğme yürek geliştikçe iyileşiyor. Eşeysel hayatın önce başındaki kaygılar, endişeler devir içinde aşıldığında ilerleyen dönemde daha bol tıpkı uyum sağlanabiliyor.

BASKICI OLMAK

Partneriniz siz istemediğiniz zamanlarda sürekli cinslik yapma üzerine size ağırbaşlılık yapıyorsa ve rahatsız olduğunuz bişeyi yapmaya zorluyorsa aranızda eşeysel bire bir uyumdan bahsetmek türlü değil.

55eb3e4df018fbb8f8b48ff2 - İki İnsan Arasındaki Çekim Nasıl Olur? Yatakta Uyumlu Olmak için Yapılması Gerekenler Nelerdir?

ONUNLA KONUŞUN 

Cinsî problem yaşıyan çoğu ayvaz ve kadınların iri ayrımsız bölümü eşleriyle konuşmuyor. Tensel sorunlarınızı akseptans ederek işe başlayın. Daha bilahare eleştirmeden açıklıkla eşinizle konuşun. Unutmayın onunla alay malay tedaviye başlarsanız kudretli olmanız henüz erdemli.

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.