İnternette Hayatınızın Aşkını Bulmak için Tavsiyeler

Fotolia 132791785 Subscription Monthly M 1024x724 760x420 - İnternette Hayatınızın Aşkını Bulmak için Tavsiyeler
  • 1 Star
    Loading...

Katıldığınız onca refik ortamı, annenizle gittiğiniz kulüpler hiçbiri hayatınızın aşkını bulmanıza yaramadı mı? Kıvrak ilişkiler yapmak, çağdaş tıpkısı öğün izlemek utanılacak tıpkı özdek değildir. Bu nedenle internetten hayatınızın aşkını temin etmek isterseniz bulabilirsiniz. İste bizim size verebileceğimiz tavsiyeler…

1. Birine selamladığınızda vakit kaybetmeden selam demeyin. Bu hiç ceht sarf etmediğinizi gösteriyor. Bu kişiye onunla bahsetmek onun için zaman ayırdığınızı ve zamanınızın ona değeceğini düşündüğünüzü kanıtlayın ve tıpkı işiniz varsa ona lütfen bekler misin, düşüncesiz döneceğim kabil kibar cümleler kullanın.

2. Profilinizde fotoğraflarınızın beğenilmesi ve beğenilmemesi değil, beğenilen ve beğenilmeyenlerin arkasındaki nedenleri tartışmaya dikkat gösterin. Sonunda henüz açıklayıcı sonuçlar elde edersiniz, insanların sizi ve ruhunuzu anlamasına, istenmeyen argümanların paylaşılmasının önüne geçersiniz.

3. Akilane fotoğrafları seçin! Bu tamamen birinin sizinle ilgili algısını etkileyebilir. Bu yüzden sizi süfli temaşa eden bir fotoğraf seçin. Akak odasında çekilmiş çokça seksi bir selfie ile ilgi çekmeye çalışmayın.  Kendiniz olun, gerçekçi ve sağlıklı bir gülümsemeyle çekilmiş olan fotoğrafınızı paylaşın.

4. Hobileriniz için güzel olun! Bir erkeğe evet üstelik kıza albenili itap etmek amacıyla olmadığınız biri kadar görünmeye çalışmayın. Söz Temsili içki içmeyi hoşur seviyorsanız şarapla ait paylaşım yapın.

fft99 mf9102859 - İnternette Hayatınızın Aşkını Bulmak için Tavsiyeler

5. Aksi olmayın. Kabul Etmek kolaydır, “ben katiyen benzeri randevu alacağım”, evet bile “sonsuza kadar bekârım.” üzere kaprisler içerisine girmeyin, pes etmeyin. Etkin adına bakmadığınız içtimai medya hesaplarınızda o kusursuz insan şok çabucak mevrut kutunuza tıpkı fikir atabilir. Bu nedenle bu yara düşüncelerin ruh halinizi etkilemesine müsaade vermeyin.

6. Aranızda tıpkısı bağlantı olup olmadığından tehlikesiz değilseniz bunu ihata etmek üzere önce telefon yahut görüntülü tıpkısı ziyaret yapın. Telefon görüşmesi yahut görüntülü danışma plan atmaktan farklıdır karşınızdaki insanın enerjilerini elan dolgunca anlamanıza apotr olur.

7. İstediğiniz seçkin öz üzere ayan olun. Karşınızdaki can lazım ayrımsız gecelik münasebet lüzum benzeri yaz aşkı isterseniz bile hayatınızı kurtaracak kişi olsun seçme ki olursa olsun ne istediğinizi berrak söyleyin.

image post2033 1477045325 - İnternette Hayatınızın Aşkını Bulmak için Tavsiyeler

8. Bir Tane bire bir kişiye odaklanın. Amacınız emniyetli birisiyle etraflı vadeli bire bir iş kurmaksa karşınızdakinin değerini bilin ve onu haksızlığa uğratmayın.

9.  Şunu bilin kim zat türünüz veya kendi türünüz dışında birlikte biriyle olacaksınız yani seçme şekilde sizinle aynı duyguları hissetmesini benzeri duygusal açıdan yaklaşmasını bekleyemezsiniz. Onunda kendine özgü düşünceleri olacağını şimdiden kabullenin.

10.  Istifham sormaktan korkmayın. Şayet kim bu bire bir gelişim görüşmesi değilse istifham araştırmak karşınızdaki kişi üzerine tıpkı şeyler öğrenmenin tek yoludur.

11. Sizi eşsiz kılan şeyleri paylaşmaktan korkmayın. Düşünceleriniz, doğum lekeleriniz veya müstesna burnunuz birlikte olsa kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, buna izin vermeyin.

ayrintili ve rahat iliskiye giden 5 ogun 5aef892d68414 - İnternette Hayatınızın Aşkını Bulmak için TavsiyelerMerve Ağdağlı / PembeNar Özel

Aşkınızı taze tutmanın yolları

 

 

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.