Kadınların Erkeklere Söylememesi Gereken Sözler Nelerdir?

Kadınların erkeklere söylememesi gereken sözler nelerdir?
  • 1 Star
    Loading...

Rastgele ilişkinin belli sorunları vardır. Bunların başında de kadınların erkeklere söylememesi gereken 5 sırrı geliyor! Işte o sırlar…

SİZE ALDIĞI HEDİYEYİ ELEŞTİRMEYİN!

Erkeklerin bergüzar tercih üstüne hangi kadar bakımsız olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu noktada çok kıytırık tıpkısı şeye haddinden fazla fazla mülk harcamasını yahut kötü ihsan seçimlerini eleştirmeyin! Balaban boyutlarda verdiğiniz balaban tepkiler aynı yerden sonraları farklı boyutlara ulaşıp ilişkinize zarar verebilir. Hangi demiştik tatlı dil seçkin antlaşma yılanı deliğinden çıkarır o yüzünden sevdiğiniz tarzları zaman zaman partnerinize aşılayarak hususi günlerdeki zevkine posta verebilirsiniz.

ekran-resmi-2018-05-22-15-h6tJ.png

ESKİ DEFTERLERE DİRMEYİN!

Şuan yolunda giden aynı ilişkiniz varsa ve bunu kirletmek istiyorsanız çarkıt ilişkilerinizi daima olarak anlatın ve onunla kıyaslayın! Benzeri ilişkide banko erkeklerin yanına bahsinin açılmaması müstelzim bir konu varsa o birlikte sakat defterlerdir. Unutmayın. Siz sakat defterleri sonsuz adına açtığınız ant kendinizi soğutabilir ayrıca kimi zaman esbak yüzünden anlattığınız yaptıklarınızı yüzünüze vurmak amacıyla eline ceviz verebilirsiniz! Siz iyisi mi bırakın önceki bir zamanlar kalsın!

ekran-resmi-2018-05-22-15-im4V.png

MADDI MEVZULARA DIKKAT!

Erkeklerin sonsuz kendisine sıkıldıkları tıpkısı ayrıksı konuda alışveriştir. Eğerki partnerinizle kuma aynı banka hesabınız yoksa bırakın paranızın nereye gittiğini bilmesin. Hangi kıyafete hangi kadar verdiğinizi hangi kadar harcadığınızı erkekler bu konuları konuşmaktan tiksinti mesabe.

ekran-resmi-2018-05-22-15-m1nd.png

OCAK MEVZULARI

Erkekler niteliksiz niteliksiz sevgililerini alelacele aileleriyle tanıştırmaz. Eğerki tıpkısı koca sizi ailesiyle öncelemek istiyorsa tehlikesiz olmalısınız ki zamanı gelmiştir ve daha çok sizinde izin vermeniz gerekmektedir. Bir ilişkide kari konularını ayrımsız erkeğin açması amacıyla teferruatlı tıpkı süre beklemeniz gerekebilir. Ancak böyle bir bahis açıldığında ailesi üzerine suratsız yönde fikirlerinizi söylerseniz sizden soğumasına hastalık olabilirsiniz. Unutmayın kızlar tatlı söz rastgele ahit yılanı deliğinde çıkartır. Lezzetli dille bu işi çözeceğinizden adımız büyüklüğünde eminiz!

ekran-resmi-2018-05-22-15-gR5J.png

ÖZEL KAYRAN MUHTEŞEM!

Belki tıpkısı maltalık paylaşacaksınız yahut paylaşıyorsunuz! ancak ne olursa olsun kadın ve koca beyninde seçme antlaşma benzeri özel alan olması gerekiyor. Yaptığınız seçkin şeyden haberi olmasına icap bulunmayan! Kendinize ve partnerinize ilişik aynı çizi belirleyin ve bu sınırı geçmemeye çalışın. Aksi taktirde birbirinizden sıkılabilirsiniz.

ekran-resmi-2018-05-22-15-gCIy.png
 

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.