Kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri nelerdir?

Kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri nelerdir?
  • 1 Star
    Loading...

Kirpik uzatma ve gürleştirme yöntemleri nelerdir?

Kirpiklerinizi bundan sonra gürleştirmek güzelliğinize güzellik beslemek istermisiniz? Aha sizler üzere kirpik temdit yöntemleri…

KAŞLARI VE KİRPİKLERİ KALINLAŞTIRAN SERUM TARİFİ:

Malzemeler: 

Aloe vera jeli,

uzvi hint yağı,

E vitamini kapsülü

kirpik8-4ExI.jpg

Halbuki evinizden on paralık çıkmadan de, oturduğunuz yerden henüz kirpiklere topluluk olabilirsiniz. Tek yapmanız müstelzim zaten evinizde kâin malzemeleri başlamak. Saçlarınıza yaparken kirpiklerinize de ahenktar ayrımsız bakım uygulayın. Bir müjgân fırçası yahut ayak tarağı kullanarak kirpiklerinizi günde iki kere fırçalayın. Müjgân fırçanız yoksa akman benzeri maskaralık fırçası de kullanabilirsiniz. Fırçaya birkaç damla E vitamini düşman ekleyin veya direkt kirpiklerinizin konusunda uygulayın. E vitamini hasım, müjgân dökülmesini önlemeye havari olurken, günce hizmet yarmak kirpiklerinizi daha yavaş ve bastırık görünmesini sağlar.

kirpik-Bi2N.jpg

Kirpiklerinize zeytinyağı uygulayın. Zeytinyağı ferah adına saçları yükseltmek ve saç uzamasını kamçılamak amacıyla kullanılır. Aynı pamuğa biraz katre zeytinyağı dökün ve kirpiklerinizin üzerine sürün. Ilkokul an bekletip ılık akarsu ile durulayın. Bunu dört hafta boyunca veya istenen sonuç elde edilene kadar yapın.

kirpik2-PG01.jpg

Vazelin bir anda çabucak herkesin kullandığı ayrımsız üründür. Vazelin saçların ve kirpiklerin uzamasını sağlar. Şeb yatmadan önce kirpiklerinize vazelin uygulayın ve sabahları ılık su ile durulayın. Vazelin, E vitamini yoksa bereketli tıpkısı alternatiftir. Vazelini müjgân fırçanıza sürüp ve kirpiklerinizi fırçalayın.

kirpik4-mTRx.jpg

B, D ve E gibi vitaminlerin kirpik büyümesini arttıran benzeri maddeye erbap olduklarından tehlikesiz olun. Bu vitaminler, kirpiklere uygulanan maskaranın veya müjgân kıvırıcının verdiği zararı destek olmak amacıyla kullanılır. Bu vitaminler ayrıca saç uzamasını dahi motivasyon boy bos. Göz makyajının tamamını göz bölgesinden, hele kirpiklerinizden çıkarmaya özen gösterin. Rastgele bol bire bir ayn makyaj çıkarıcı bu işi görecektir. Gözünüzü, kirpiklerinizi ve göz çevresindeki hassas cildi arkalamak amacıyla göz makyajınızı çıkarırken nazik davranmaya ilgi gösterin. Müjgân kıvırıcı kullanmayı tamamen hayatınızdan çıkarın. Müjgân kıvırıcılar kirpiklerinize kötülük veriyor dökülmesini ve kırılmasını sağlıyor. 

 

kirpik6-SqqL.jpg
sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur