Konut dekorasyonu nasıl yapılır dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Konut dekorasyonu nasıl yapılır dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
  • 1 Star
    Loading...

Konut dekorasyonu nasıl yapılır dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Konut dekorasyonu göründüğünden daha kolay ve kolay! Elmaelma.com okurları için bugün 5 adımda evinizi yeniden yaratmanın püf noktalarını derledik.

DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Evinizi süsleyip püslemek istiyorsanız öncelikli olarak misal videoları takip edin veya evinizi aklınızdaki modele yerinde ya da yakın konut dekorasyonlarını inceleyebilirsiniz. Sizin gözünüzden kaçan bir detayı örneklerde yakalayabilirsiniz.

1521884306-0gtE.jpg

DOĞRU KONUT EŞYASI

Evinizin eşyasını seçerken evinizi bir bütünüyle göz önünde bulundurmalısınız. Gün içerisinde zamanınızı geçireceğiniz eviniz sizi yansıtmalıdır. Konut eşyalarınızı seçerken kendi zevkinize kadar ve bir bütün halinde düşünerek satın almalısınız.

1521883960-T6Lt.jpg

TASARIM

Evinizin tasarımında göz önünde bulundurmanız gereken şekillerdir. Eviniz uzun ince ya da kare şeklinde ise eşyalarınızı oval tercih ederek sert görünümü yumuşatabilirsiniz.

1521883967-Tnms.jpg

BOYA İŞLERİ

Evinizi boyamak istiyorsanız başlangıçta renklere ve dilekçe şekillerini takip etmelisiniz. Bilhassa son zamanlarda oldukça moda olan renkli duvarlar tercihiniz doğrultusundaysa mutlaka yapılış aşamasında bol bol örnekleri inceleyerek renk skalasını dürüst seçim etmeye çalışmalısınız.

1521884071-sypE.

BASİT DÜŞÜNÜN

Çok pozitif detaya girip incik boncuk kullanmanıza lüzum yok eksik eşya ile şık hatta spor bir ev yaratabilirsiniz. Siz yeter ki basit düşünün! 

1521884224-Q7fd.jpg
sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur