Kaş Yükleme Yöntemleri Nelerdir, Doğal Kaş Yükleme Nasıl Yapılır?

Kaş yükleme yöntemleri nelerdir doğal kaş yükleme nasıl yapılır?
  • 1 Star
    Loading...

Aralıklı ve ince kaşlarınızı makyaj tekniklerini kullanarak daha gür ve doğal gösterebilirsiniz. Son zamanlarda kalın ve doğal kaş modası dünyayı ele geçirmiş durumda, birçok ünlü isim kaşlarını almıyor ve olduğu gibi bırakıyor. Ne yazık oysa cümbür cemaat allah vergisi gür ve doğal kaşlara sahip değil, lakin endişelenmeyin birkaç minik makyaj tüyosu ile doğal görünümlü ve gür kaşlara sahip olabilirsiniz! İşte doğal kaş doldurma yöntemleri…

 

KALEM

Kaşlarınızı yüklemek için saç renginize benzer sivri ince uçlu bir kaş kalemi ile kaşlarınızı çizebilirsiniz. Koyu ya da açık renk seçim ederek kaşlarınızda yoğunluğu zahmetsizce arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Öteki ucunda fırça olan kalemleri seçmek işinizi birazcık daha kolaylaştıracaktır. Boyadığınız kaşarınızı fırça ile tarayarak daha doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz.

kas fari - Kaş Yükleme Yöntemleri Nelerdir, Doğal Kaş Yükleme Nasıl Yapılır?

KAŞ FARI

Seyrek ya da açık renkli kaşlar için en ideal tercih kaş farı ile yüklemek olacaktır. Kaşlarının dibinden kalın, dolgun ve daha bariz görünen bir gölge oluşturun. Bir koyu bir açık renk taşıyan paletleri seçin ve açısal fırça yardımıyla uçları koyu renk ile boyayın bu nedenle daha yoğun görünümlü bir kaş elde edeceksiniz.

POMAD

Kaşların dokusunu vurgulamak için kullanabileceğiniz bir yöntem. Açısal ve kısa bir fırça ile kaşlarınızın arasına çizgi çizer gibi atışlar yapın ve kaş kemerinizi hafifçe doldurun. Ürünün kalıcılığını artırmak için makyaj sabitleyici kullanabilirsiniz.

rimmel - Kaş Yükleme Yöntemleri Nelerdir, Doğal Kaş Yükleme Nasıl Yapılır?

KAŞ MASKARASI

Kaş maskarası daha incelikli bir görünüm olmak için kaşları sabitler. Hem öteki ürünleri kullanıp son dokunuş olarak da kaş maskarasını seçim edebilirsiniz.

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.