Gigi Hadid’in parlak saçlarının sırrı

Gigi Hadid'in parlak saçlarının sırrı
  • 1 Star
    Loading...

Gigi Hadid'in parlak saçlarının sırrı

Hindistan cevizi yağı sonuç yıllarda kap bakımından saç bakımına, zayıflamadan sindirim düzenlemeye kadar mukavemetli çokça alanda koca kendisine kullanılıyor. İnsanlar hindistan cevizi yağının keyif ve gösteriş açısından faydalarını keşfettikçe seçme geçen dönem elan pop kuzuluk geliyor. Ünlüler arasında de bire bir şekilde popülerleşiyor. Geçtiğimiz günlerde Gigi Hadid temiz saçlarının sırrının hindistan cevizi antagonist olduğunu açıkladı. 

Bire Bir dergiye röportaj veren 22 yaşındaki dublör işinin çok ağır olmadığı günlerde saçlarını yıkamaya duruluk verdiğini itiraf etti. Saçını yıkamaya küşayiş verdiği dönemde saçına hindistan cevizi hasım sürüp biraz dönüş boyunca yıkamadan bekletiyor.

“3 periyot saçlarınızı yıkamayın”
 

gigi hadid in parlak saclarinin sirri 5ad286a3a36bd - Gigi Hadid'in parlak saçlarının sırrı
 

“Gereksiz zamanım olduğunda saçıma hindistan cevizi yağı sürüp yıkamıyorum. Duş alabilirsiniz tabii kim ama saçınızı topuz yapıp 3 dönme büyüklüğünde yıkamayın.”

Eyyam sonraları saçınızı yıkarken geçmiş yerine akarsu adına şampuan uygulamanız gerekiyor. Pahal halde saçınız yağlı kalabilir. Şampuan uygulayıp duruladıktan sonradan benzeri kat elan şampuanlamalısınız. Gigi, bu yöntemle saçlarının temiz kaldığını söylüyor. Biz onun yalancısıyız.

gigi hadid in parlak saclarinin sirri 5ad286a7da46b - Gigi Hadid'in parlak saçlarının sırrı
Hindistan cevizi yağıyla saç maskesi tarifleri
gigi hadid in parlak saclarinin sirri 5ad286a88e478 - Gigi Hadid'in parlak saçlarının sırrı
Hindistancevizi yağının tansık faydaları

 

His Mösyö / PembeNar Özel

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur