Doğal taşınızı negatif enerjilerden arındırın

Doğal taşınızı negatif enerjilerden arındırın
  • 1 Star
    Loading...

Doğal taşınızı negatif enerjilerden arındırın

Tabii taşlar,bulundukları ortamdan etkilenerek biriktirdikleri enerjileri etraflarına yayar ve bu enerjileri nokta ederler. Kendilerine dokunanlarında ayrımsız şekilde enerjilerinden etkilenirler. Eş olduğumuz doğaltaşların katılık dereceleri birbirinden farklıdır ve elmas dışında çoğunun kırılganlık noktaları düşüktür. Örneğin selenit taşı suyla etkileşime girdiğinde erir. Cilaları çıkabilir ve ayrıca uçları çizilip aşınabilir. 

Bakir aldığınız taşı kullanmadan önce temizleyin

Cemaat olduğunuz taşa henüz önceki yapışık şahıslar suratsız yüklerini taşa yüklemiş cins ve bu hırçın yükler benzeri şekilde size dahi geçebilir. Natürel taşlarınızı temizlemenin apansızın çokça yolu vardır. Yer etkilileri şunlardır:

•Cari su, deniz suyu evet birlikte tuzlu su ile ayıklama

Kolay parçalanabilir ahcar ve onların dışında artan kolaylıkla erimeyen ahcar, suyla temizlemeye uygundur. Akan suyun altına tutarga, deniz suyuna ya bile tuzlu suya batırarak bu taşları temizleyebilir, hatta akarsu içerisinde bekleterek elan da akman olmalarını sağlayabilirsiniz. Selenit, Opal, Kalsit, Florit, Labrodonit ve Modavit taşları üzere bu el önerilmez.

 

enerji teknikleri uzerine bilmeniz gereken temas oz 5af0178cba786 - Doğal taşınızı negatif enerjilerden arındırın
Natürel ahcar bittabi kullanılır?

 

Denk tanım: Bir kâse su içerisine 1 lezzetli kaşığı bahir tuzu ekleyin ve iyice karıştırın.Taşınızı 12-24 saat ortada bu karışımda bekletin. 

•Toprağa gömerek arıtma

Taşınızı toprağa gömün ve sunu az 24 saat toprakta bekletin. Örtüsüz havada duran aynı toprak içerisinde olması haddinden fazla elan iyidir fakat imkânınız yoksa başlangıç toprağında birlikte bekletebilirsiniz. Şayet kafa toprağı kullanacaksınız 8-10 saat sonradan saksıyı değiştirilmelisiniz. Enerjik çiçeklerin bulunduğu saksıya doğaltaş gömülmemelidir. Üstünde bulunan menfi enerji, etken çiçeğe beis verebilir. 

•Tütsü ile tasfiye:

Doğal taşınızı tahminî 5 an süresince akan suyun altına tutun, elan sonraları adaçayı veya sandal ağacı parçasını yakarak taşı yeryüzü bir iki 5 dakika boyunca bu nişan ve dumana tutun. Tütsünün taşın seçkin alanına mevrut olmasına özen gösterin. 

Merhale: Bazı ahcar hiç saflık gerektirmezler.Söz Gelişi; Sitrin, Kiyanit, Azatulit zat kendini özleştirme özelliğine sahip taşlardandır.
 

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.