Muz Kabuğunun Mucizevi Faydaları

Muz kabuğunun mucizevi faydaları
  • 1 Star
    Loading...

Temiz dişler

Beyaz ve ak pak dişlere topluluk olmayı bütün lazım. Bunun amacıyla natürel ve tıbbi birçok formül vardır. Fakat genişlik pratik ve yer hesaplı olanı mahsus muz kabuğu yöntemidir.  Muz kabuğunu gelişigüzel dönem kestirmece tıpkısı zaman boyunca sürün bunu tahminî ayrımsız hafta boyunca deneyin. Fiyatlı diş ağartma yöntemleri adına berenarı tabii bu yöntemle gücük sürede parafin dişlere kavuşabilirsiniz.

Siğil tedavisi

Muz kabuğu siğillerin giderilmesine koruyucu olur ve yeni siğillerin oluşumunu engeller. Muz kabuğuyla, tavukgötü olan bölgeyi ovun evet dahi konusunda muzkabuğunu benzeri şeb süresince bağlayın. Bu sayede siğillerinizden kurtulabilirsiniz.

Sivilce Tedavisi

Sivilceleri iyileştirmek üzere yüzünüzde veya bedeninizde kâin sivilcelere muz kabuğuyla gelişigüzel dönüş 5 dakika ovma yapın. Sonuçları bire bir hafta içerisinde göreceksiniz.

Kırışıklıklar 

Muz kabuğu cildi buğulanmış tutmaya yardımcı olur. Ezilmiş ayrımsız muz kabuğuna tıpkı er bezi sarısını arttırma edin. Bu karışımı yüzünüze uygulayın ve 5 dakika beklettikten bilahare yıkayın. Uyumlu yararlanma sonucunda değişimi fark edeceksiniz.

Yük parlatma

Muz kabuğu potasyum doludur; ayakkabı cilalarının ana maddesi bile muzkabuğunda mevcut bu potasyumdur. Potasyum deriyi besler. Bu yüzden muz kabuğu ayakkabılarınız için de iyi bir bakım aracıdır. Muz kabuğunun çöz tarafı ile ayakkabılarınızı parlatabilirsiniz. Ayrımsız şekilde deri eşyaları ve gümüş parçaları bile parlatabilirsiniz.

muz kabugunun mucizevi faydalari 5afff77d7f397 - Muz Kabuğunun Mucizevi Faydaları

Seçme derde çıkar yol ”muz çiçeği”

Ağrı kesici

Muz kabuğunu ağrılı bölgeye aracısız uygulayın. Ağrıyı giderene büyüklüğünde tahminî 30 dakika bekletin. Muz kabuklarını değiştirerek 2-3 defa ağrıyan bölgeye uygulayabilirsiniz.
Muz kabuğu için sair ipuçları

•    Yeryüzü iyi sonucu fethetmek amacıyla zinde aynı muz kabuğu kullanın.
•    Hiçbir antlaşma soyulmuş aynı muzu etraflı müddet vikaye etmeyin. Soyulduktan sonra çabucacık tüketin. Muz kabuklarını da tıpkı şekilde hemencecik kullanın.
•    Muzları serin, sıska bir yerde saklayın ve tamamen sıcaktan veya devir ışığından uzak tutun.

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur