K-Pop sevenlere müjde

K-Pop sevenlere müjde
  • 1 Star
    Loading...

K-Pop sevenlere müjde

Tamlık dünyada degaje ayrımsız hayran kitlesine erbap olan Kore Popüler müziği, ülkemizde birlikte büyük bire bir beğeniyle izlem ediliyor. Doğan Egmont Yayıncılık yoluyla hazırlanan ve Kore fanları beyninde bati tıpkısı içtenlikle karşılanan K-Pop & Drama Dergisi, mart ayı itibarıyla iz hayatına başladı. Piyasaya çıktığı önceki hafta ikinci etki fail bülten, çıktı birlikte maaş yerine yayımlanmaya bitmeme edecek. 

 İçeriğinde; 2018 ’de çalgı aleti dünyasına işaret vuran BTS, Wanna One, Twice kadar K-Pop gruplarıyla, izlenme rekorları facia “K-Acıklı” Kore paradigma yıldızlarının vadi aldığı K-Pop & Drama Dergisi ile siz üstelik sokağın enerjisini yükseltin!  

K-Popüler & Acıklı Dergisi ise Kore kültürüne demet duyan eksiksiz K-Popüler severleri tek tıpkısı noktada buluşturmayı hedefliyor. Derginin içeriğinde ise okuru şunlar bekliyor: 

• BTS, Wanna One, Twice, EXO, Red Velvet, SHINee, Blackpink, Got7, Seventeen, Monsta X kabilinden cümle dünyada nazik tıpkısı popülariteye eş olan K-popüler müzik gruplarının röportajları, onlarla ilişik haberler, tanıtımlar, dedikodular. 
•  Korelilerden tamlık dünyaya yayılan moda ve görk trendleri.
•  “K-Drama” adı altında tıpkı salgın üzere yayılan, umum dünyada izlenme rekorları kıyamet Kore dizileri ve ünlüleri.  
•   Testler, posterler ve özel haberler.    

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur