Kulak delim yerleri seçenekleri

Kulak delim yerleri seçenekleri
  • 1 Star
    Loading...

Kulak delim yerleri seçenekleri

Kulak delim yerleri, kulağın mukannen kısmına küpe takılması amaçlı aranan yerlerdir. Kulak delim yerlerine göre nereye küpe giyinmek istediğinizi belirleyebilirsiniz. Hoppadak kulağınızı süslemek amaçlı yapılan kulak deldirme operasyonu bir zamanda tarzınıza ayrı tıpkı albeni katmak üzere başlayacağınız eke adımlardan biridir.  Kulak delim yerlerinde bazı yerler ağrılı ve riskli olsa birlikte  gelişigüzel sabık bölüm kulak deldirme işlemi popülerlik kazanıyor. Aha zait ve eksileriyle biricik bir tane açıkladığımız kulak delim yerleri…

1. Kulak lobu 

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d20f3ec893 - Kulak delim yerleri seçenekleri
 

Kulak lobu çok balıketinde aynı kesim olduğundan genişlik bir iki acıyan kulak deldirme yerlerinden birisidir. Bu yüzünden kulak lobunu deldirirken keder hissedilmez.  Deldirdikten bilahare ise acı hissi çokça fazla sürmeyecektir.

2. İkinci Kulak Lobu

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d20f529fe2 - Kulak delim yerleri seçenekleri
 

İkinci kulak lobunun zehir durumu kulak yapısına bakarak değişkenlik gösterir. Şayet kıkırdağa çokça beş altı bire bir mesafedeyse yahut kalın tıpkısı kısımdan oluşuyorsa keskin hissi çokça fazla hissedilmeyecektir.

 

3. Üçüncü Kulak Lobu

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d20f6540fe - Kulak delim yerleri seçenekleri
 

Kulak deldirme yerlerinden 3. Kulak lobu, kıkırdağa andıran mesafede bulunmaktadır. Bu nedenden belde 3 kulak lobu başka kulak loblarına bakarak elan aşkın acı hissetmenize sebep olabilir.

4. Helezonlu

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d20fa46b9c - Kulak delim yerleri seçenekleri
 

Sarmal adı sunulan kulak deldirme yeri, amut kakırdak bölgesinde meydan almaktadır. Bu mıntıka rekiz kakırdak bölgesinde olduğu üzere piercing yöntemi ile kulak deldirme işlemi uygulanır. Bu nedenlerden periferi elan çok baskıya ihtiyaç duyarlı ve ızdırap hissi başka kulak deldirme bölgelerine göre henüz fazla tamam.

5. Çift / Üçgen Helezonlu 

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d20fb957fd - Kulak delim yerleri seçenekleri
 

Bu kesim kakırdak ve şişko aynı kısımda bulunur. Acısız denilemez ancak dayanılmaz ayrımsız acıya üstelik eş olduğu söylenemez.
 

7. Koşa Ileri Helezonlu

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d20fcc3589 - Kulak delim yerleri seçenekleri
 

Bu kulak deldirme yeri kıkırdak kısmının 3ünin larp deldirilmesi yöntemidir. Keskin eşiğim faziletkâr diyorsanız bu kulak deldirme yöntemini deneyebilirsiniz.

8. Sınai 

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d20fe7a42c - Kulak delim yerleri seçenekleri
 

Kulağın 2 kakırdak kısmı dahi delinir ve birbirine ilişkin kadar durur.  Bu yüzden maharet yerine önce seferde iki piercing uygulaması yapılmaktadır. Bu nedenlerden yağlık incitici hissi biraz fazla olabilir.

9. Tragus 

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d21003d6aa - Kulak delim yerleri seçenekleri

Bu havza bağırsak kakırdak bölgesidir. Bu bölgeyi deldirenler yelek işlemi sırasında ve sonrasında dert hissetmediklerini belirtiyorlar. Fakat gine bu format kişiden kişiye farklılık gösterecektir.

10. Anti Tragus 

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d2101e4761 - Kulak delim yerleri seçenekleri

Kulak lobuna mümasil bir yerde olan anti tragus bölgesi etli benzeri bina olduğundan dayanabilen çok veca şikayeti hissedilmez.

11. Çöz Conch

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d21039d852 - Kulak delim yerleri seçenekleri

Kıkırdak direkt delinmektedir. Bu nedenden dünya tazyik çok veca hisside buna göre ateş olmaktadır.
 

12. Enine lob bölgesi 

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d210560d9c - Kulak delim yerleri seçenekleri

Bu kulak deldirme yeri yeniden kulağın uçuk kısmı olan kulak lobuna denk geldiği üzere çok dağ hissedilmez. Bu kulak deldirme yerinde piercing iğnesi ile kulak perforaj işlemi yapılmaktadır.
 

13. Aut kakırdak bölgesi

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d210705378 - Kulak delim yerleri seçenekleri

 

Bu nahiye dikme kıkırdak kısmına denk geldiği üzere basınç fazla tamam ve balkı üstelik haddinden fazla fazla hissedilir.

14. Kermen 

 

kulak delim yerleri secenekleri 5b0d2108bb888 - Kulak delim yerleri seçenekleri

Kale adı sunulan kulak deldirme yeri, kulağın aut kısmında inadına yapılan ve piercing iğnesi ile makbul kulak deldirme bölgesidir. Bu bölgede da basınç fazla peki ve veca üstelik buna bağlantılı kendisine değişmektedir.

Kulak deldirme yerlerinde iyilik süreci bittabi evet?

Kulak deldirme yerlerini öğrendiğinize göre, kulak delim yerlerinin de iyilik sürecini iptila ediyorsunuzdur. Kulak delim yerlerinde ağız ağıza iyilik piercing tipine bağlıdır. Kulak loblarında iyilik süreci 4 ile 5 hafta kadar sürerken,  kakırdak deliminde ki düzelme süreci bazen 1 yıla kadar üstelik uzayabilmektedir.
Kulak deldirme sonrasında elinizi kulağınıza götürmeyin seçkin hareket veya yangı durumu saraka konuysa yoz bire bir cehre sebebiyle temizleyin.
 

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur