Sihirli Dokunuşlarla İdeal Boyut

Sihirli dokunuşlarla ideal boyut
  • 1 Star
    Loading...

Yeni misil silikon implantlar ile bicik ilave ameliyatlarında kullanılmamış tıpkısı dolaşma başladığına özen çeken Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Op. Dr. Zekeriya Köle, bicik ameliyatları hakkında muhteşem açıklamalarda bulundu.

Türkiye’deki ilk kullanıcısı olan plastik ameliyat uzmanı cerrah doktor Zekeriya Kul, Samimi Cerrahoğlu gibi adlı esame tarafından da oldukça tercih ediliyor.

Op. Dr. Zekeriya Kul, bu yeni misal silikon implantların, hem yazma hem de felç silikonların avantajlarını benzeri arada taşıdığını ve temas iki silikona ilişik risklerin birlikte bu sayede ortadan kalktığını belirtti.

Arsıulusal Estetik Plastik Derneği ’nin verilerinde yekpare dünyada arz sık yapılan beğenilen operasyonun meme ilave olduğunu belirten Op. Dr. Köle, bunun nedenini özge estetik ameliyatlara göre daha bayağı, gücük işler süresine cemaat ve sökel memnuniyetinin arka düzeyde olması olarak açıkladı.

Henüz Ideal, Daha Katıksız 

Op. Dr. Zekeriya Kul, meme büyütme ameliyatı ile ilişkin arz çok konuşulan ve üzerinde durulan konunun ise cerrahi müdahale sırasında geçer implantın şekli, modeli ve büyüklüğü olduğunu, bunun beraberinde tüm dünyada estetik sağ açıklık ve moda akımlarına koşut namına, haddinden fazla büyük sıfır, elan tabii görünümlü meme başı anatomisinin tercih edildiğini belirtti.

Tabiilik konusunda ve hastanın bedii açıdan tatmin olması noktasında bu implantların büyük menafi sunduğunu tamlayan Köle, “Ülkü bicik anatomisine baktığımızda; memenin dip kısmının daha yer, madun kısmının ise henüz balıketi ve değirmi olduğunu görmekteyiz. Eskimemiş analog bu implantlar, yatar pozisyonda durulduğunda yazma, ayakta ise felç şeklini düz fakat katre silikonlar da olduğu kabilinden yer değiştirme yahut kayma riski olmayan implantlardır. Bu yüzden akıbet yıllarda bicik ilave yaptırmak talip kadınlar aracılığıyla daha çok tercih ediliyor.” dedi.

Uygun Aday mısınız? 

Çoğu zaman hastaların tavsiyeleri üstüne bir nice hastanın geldiğini tamlayan Köle, meme başı ilave ameliyatı amacıyla ülkü züğürt tanımını şöyle yaptı:

“Fiziksel ve ruhiyat gelişimini tamamlamış, eğin imajı ile bu arada, memedeki problemin hangi olduğunu akilane aynı şekilde değerlendirebilen ve beklentileri realist olan, 18 yaşından şişman olan kadınlar.”

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur