Yeni Trend “Bütünsel Yüz Yaklaşımı”

Yeni trend "bütünsel yüz yaklaşımı"
  • 1 Star
    Loading...

Teknolojinin gelişimi ve değişimi ile alay malay beğenilen operasyonlarda eskimemiş formül ve teknikler daha çok ilgi çekiyor.Tıbbi veriler ışığında zata mahsus tanılama ve tespitlerle gerçekleştirilen hususi dozlarda yapılan dokunuşlar daha mıhlı ve doğal sonuçlar doğuruyor.

Yıllardır makbul plastik ve kozmetik cerrahi yöntemleri dünyada hemencecik değişiyor ve gelişiyor. Seçkin aktarılma kullanılmamış ayrımsız maharet formül ve aplikasyon ile tedavi seçeneklerine yenileri ekleniyor. Fakat yöntemlerin henüz basit ve kedersiz olması operasyonların henüz sekans tıpkı şekilde; doğallıktan uzak ve yeknesak olmasına posta açabiliyor.
estetikte trend degisti 1489810492 - Yeni Trend "Bütünsel Yüz Yaklaşımı"


Eskimemiş trend “total yüz yaklaşımı”

Bu alanda yurtdışında de verdiği eğitimlerle adından küçümseme ettiren Dr. Burak Başarır ise estetik operasyonun akıllıca kurgulanması gerektiğinin önemine özen çekiyor. Günümüzün beğenilen trendini “total beniz yaklaşımı” namına tanımlayan Başarır, “Bu bağlamda günlük ve toplumsal hayatı sunma beş altı sekteye uğratan otama ve yöntemler öne çıkıyor. Burada kişilerin akıllıca ve tafsilatlı konsültasyon sonucu, ihtiyaçlarını belirlemekte kilit noktası.

İhtiyaçlar ışığında gerekli tedavi alternatiflerini ve kombinasyonlarını oluşturmak, zamanlamasını planlamasını tahsis etmek gerekiyor” dedi. Artık tek yanlı veya biricik bölgeye yönelik mucizelerden haddinden fazla şişko edilebilen ve birbirini tümleç formül ve cihazların yöre plana çıktığını anlatan Dr. Burak Başarır, “Antrparantez bakım düz kişileri, doktorun yeterliliğini ve kullanılan kitap ve yöntemlerin bellik ve güvenilirliğini, kalitesini da sorgulamaları, sonrasında değişmeyen vermeleri haddinden fazla majör” diye konuştu.

1514294934401 burun estetik ameliyati - Yeni Trend "Bütünsel Yüz Yaklaşımı"

Estetikte “tailormade” dönemi

Estetik prosedür yaptırmayı düşünen kişilere makul tedaviyi önermenin evvel şart olduğunun altını çizen Dr Burak Başarır; “Estetik operasyonlarda kişinin fiziksel özellikleri, yaşı, beklentileri, anatomik yapısı ve var olan esenlik sorunları satır satır değerlendirilmeli ve bildirme akla yatkın yöntem seçilmelidir. Operasyonlar ağız ağıza hastaya özgü planlanmalıdır. Bu doğrultuda hastalara akıllıca tedaviyi arz etmek çok muhteşem. Ben hastalarıma ayrıksı amaçla gelseler bile onlar için akla yatkın ve esasta ihtiyaçları olan tedavileri öneriyorum” diyerek konu ile ait beğenilen yaptırmayı düşünenleri uyardı.

Dr. Başarır, estetikte genel aplikasyon metodlarından alay edilemeyeceğini ve zata mahsus çalışmalar olması gerektiğini belirterek, “Ağız Ağıza tailormade yöntemler kullanılmalı. Kişinin özlük sili yapısına akla yatkın metodlarla çok elan tabii tıpkısı manzara dercetmek olabilir” diyerek konuştu.

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.