Yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri

Yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri
  • 1 Star
    Loading...

Yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri

Muhakkak sezona damgasını vuran trendler tesettür abiye modellerinde de karşımıza çıkıyor. En şık davetlerde, düğünlerde veya nişan törenlerinde tüm dikkatleri üzerinizde toplayabileceğiniz tasarımlar da yeni sezona gösterişli bir giriş yaptı. Haliyle tesettür abiye elbise dendiğinde akla ilk gelen markaların şıklık yarışı da ivme kazandı.

yeni sezon tesettur abiye elbise modelleri 5ac31e39216ae - Yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz sezonlarda payet süslemeler abiye elbiselerde oldukça yoğun kullanılıyordu. Bu sezonda ise tesettür abiye modasında payetlerin yerini işlemeler aldı. Elbiselerin göğüs bölümünde, omuz kısmında, kollarında ya da etek uçlarında kullanılan işlemeler zarafeti de ön plana çıkarıyor. Kibar tasarımların olmazsa olmazları aralarında yer alan tüller tesettür abiye modasında yeniden yoğun bir şekilde kullanılıyor.

yeni sezon tesettur abiye elbise modelleri 5ac31e3b2b1a5 - Yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri

Tesettür abiye elbiselerde hangi renkler moda

Moda yalnızca elbiselerin kesimlerini veya süslemelerini etkilemiyor. Renkler de modanın etkisi altında popülerlik kazanabiliyor. Bu yıl tesettür abiye elbiselerde en trend renk pudra oldu. Ayrıca ekru, kırmızı ve mor da tesettür giyim markalarının kreasyonlarında en çok yer verdiği renkler aralarında yer alıyor. Eğer gardırobunuza yeni tesettür abiye elbiseler kazandırmak istiyorsanız siz de bu renklere öncelik verin.

yeni sezon tesettur abiye elbise modelleri 5ac31e3f89dcf - Yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri

Lacivert, mürdüm ve zümrüt de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Yeni trendlere göz attığınızda parlak kumaşların tesettür abiye elbiselerde daha sık kullanılmaya başlandığını görebilirsiniz. Sade elbiselerde deha şıklığı taçlandıran saten gibi aydınlık kumaşlar işleme detayları ile buluştuğunda göz kamaştıran bir görünüm sergiliyor. İpeksi bir dokunuş sunan tesettür abiye elbiseleri üzerinizden hariç tutmak istemeyeceksiniz.

yeni sezon tesettur abiye elbise modelleri 5ac31e4177d08 - Yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri

Tesettür elbise modellerinde sadelik trendi

Sadelikten doğan şıklığı tutmak için de rotanızı hemencecik yeni kreasyonlara çevirin. Yalnızca özel davetlerde yok, iş hayatınızda veya jurnal hayatınızda da kullanabileceğiniz tasarımlar tesettür abiye modelleri aralarında kendine bir yer bulmayı başardı. Payet, tül ya da işleme gibi süslemeler kullanılmadan, özel kesimi ile zariflik yakalayan bu parçalar gardırobunuzun joker parçası olabilir. Tasarımlarıyla beğeni kazanan markaların yeni kreasyonlarını www.tesetturabiye.com adresine tıklayarak neşeyle inceleyebilirsiniz.

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur