Hamile Kalamıyorsanız Nedeni Bu Olabilir

Hamile kalamıyorsanız nedeni bu olabilir
  • 1 Star
    Loading...

Yapılan araştırmalar sonucunda, diş hitit sorunu olan kadınların iki canlı kalma şansları 4 bitirme henüz düşük olduğu ortaya daha çok. Çünkü uzmanlar, bakterilerin yumurtlamayı ve embriyonun implantasyonunu önlediğini belirtiyorlar.

Hamile kalamıyorsanız nedeni bu olabilirKadın Hastalıkları Mevlit ve Tuluk Süt Kuzusu uzmanları, “Bala sahibi olmayı talip kadınlar diş etlerine ilgi etmeli ve uyumlu yerine kontrol ettirmeli. Diş hitit enfeksiyonuna sebep olan bakteriler mehtaplı kalma sürecini uzatıyor.

Hamile kalamıyorsanız nedeni bu olabilir

Dişeti hastalığına bozukluk bu olan bakteri (P. Gingivalis) tükrükte bulunuyor ve tıpkısı yıl içindeki gebelik şansını 3 ikmal azaltıyor. Bu bakteri hem diş etlerini hem birlikte altında mevcut kemik dokusunu enfekte ederek gebe kalma olasılığını 4 misli azalttığını belirttiler.
Kısırlık da yapıyormuş!Diş problemi ve akamet arasındaki angajman Helsinki Üniversitesi ’nde yapılan araştırmayla dahi kanıtlandı. Araştırmacılar 19-42 gözyaşı aralığındaki dosdoğru, aylı kalmaya çalışan 256 kadını çalışmaya dahil ettiler.

Ağız – diş ve jinekolojik muayeneleri yapıldı.12 kamer boyunca hamilelik durumu takibe alındı.

Hamile kalamıyorsanız nedeni bu olabilir

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.