Hamur hücre bilinenden çokça elan fazlası

Hamur hücre bilinenden çokça elan fazlası
  • 1 Star
    Loading...

Hamur hücre bilinenden çokça elan fazlası

Tamam, üs hücreler şüphesiz elde ediliyor ve ne hastalıkların tedavisinde kullanılabiliyor? sorularının yanıtlarını Fiziki Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Hekim Aşkın Nasırcılar detayları ile açıkladı.

Köken hücreler bileşimli değiller

Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar: ”Mahiyet hücreler içimizde, zat yedeklerini alarak çoğalabiliyorlar, özel dokuların yerini alabiliyorlar, onlara dönüşebiliyorlar, sunu önemlisi takkadak güzelce görünmekten ziyade bildirme baştaki yıllarınıza döndürecek sıfır kilometre doku, organ onarımı yapıyorlar. Enerjinizi bilgisizlik yıllarınızdaki seviyenize yükseltiyor, mafsal kireçlemesi, cilt kırışıkları kabilinden yaşlanmayla ilgili etkileri köylü döndürüyorlar. Sentetik ve alerjik değiller” dedi.

hamur hucre bilinenden cokca elan fazlasi 5ade3a9b03932 - Hamur hücre bilinenden çokça elan fazlası

Köken kücre sayısı pekâlâ artırılıyor

Nasırcılar; ”İnsan vücudunda üs hücreler hanay süresince bulunur.Birlik mahiyet hücreler kemik iliğinden hakikat alır. Gözyaşı ilerledikçe gerçeklik hücre sayısı azalır. Akıbet ise yaşlanmadır. İyileşmede yavaşlama ve yaşlılıkla münasebetli rahatsızlıklar ortaya menfaat.” Kanda dolaşan hücreler beyninde;

– Kullanılmamış doğan bebekte seçkin 10.000 hücreden 1’i köken hücre iken,

– 18 yaşında her 100.000 hücreden 1’i hamur hücre,

-30-40 yaşlarında seçkin 400.000 hücreden 1’i esas göze,

– 60-70 yaşında seçkin 1.000.000 hücreden 1’i cins göze,

-80 yaşında seçme 2.000.000 hücreden 1’i kök hücredir.

Çağdaş tababet yöntemleriyle cins hücreleri, ten şeş yağ dokudan, mızrap iliğinden aşkın sayıda fethetmek, üste vekillik izni ile dış ortamda milyarlarca sayıya da çoğaltmak kabil. Elan sonra aşkın sayıdaki gerçek hücre düğümlü bölgelere enjekte edilebilir veya damardan dolaşıma dümbelek verilebilir. Sonunda bakir esas hücreler, erke seviyenizi yükseltir, organların yaşlanma ve yıpranma etkileriyle savaşır, cildinizi yenileyerek saf parlaklığına, esnekliğine ve gençlik görüntüsüne kavuşabilirsiniz.

Organların yaşlanması ile savaşıyor

Nasırcılar, ”Kaynak hücre tedavisi yemeden içmeden anti-aging amaçlı değil yaşla ilişkili birçok sav üstelik kullanılabilir. Organ ve dokuların onarımından, hücresel düzeyde erke artışı ve iltihabın baskılanmasına büyüklüğünde degaje bir yelpazede kullanılabilir.

Hamur hücreler damardan yahut başka yollarla ihtisas, us, bağırsaklar, böbrekler, safra kesesi, idrar torbası, işkembe ve daha birçok organa ulaşabilir böylecene bu organlarda onarım sağlamış olur.Hamur hücre tedavisinin kullanıldığı yaşla münasebetli ve süreğen rahatsızlıklar arasında; Mafsal kireçlemeleri, romatizma, belen üzeri dejenerasyonları, şeker hastalığı, koca ve kadın cinsî disfonksiyonları, nöropati, bunların yanında MS, Parkinson, Lupus, Romatoid Artrit, aza yetmezlikleri, Kronik obstrüktif akciğer hastalığı üzere bir nice rahatsızlıkta tedaviler yapılmaktadır. Anti-aging tedavisi de bunlara ektir.” açıklamalarında bulundu.

hamur hucre bilinenden cokca elan fazlasi 5ade3a9cd45a0 - Hamur hücre bilinenden çokça elan fazlası

Yaşlılığın ciltteki azaltan etkilerini onarıyor

Dolaşımda var olan esas göze sayısının, yaşlanmanın damarı bozuk etkilerine alın cidal gücüyle akilane oranlı olduğunu söyleyen Nasırcılar, ”Aynı şekilde yeryüzü iri aza olan ten bile kandaki nesep göze sayısından etkilenir. Ehliyetli hamur göze varlığında ciltte anti-aging etkiler görünür. Sonunda; ten elastikiyeti ve sıkılığı artar, çizgi ve kırışıklıklar azalır, tarih, gelgel kirliliği gibi çevresel etmenlere karşı dayanım artar, hücre ömrü uzar ve cilt metin görünüş kazanır.” dedi.

hamur hucre bilinenden cokca elan fazlasi 5ade3a9e71898 - Hamur hücre bilinenden çokça elan fazlası

Cins göze tedavisi şüphesiz uygulanır

Nasırcılar, ”Tedaviler bir gün süresince uygulanabilir. Birlik muamele 1-3 saat içerisinde tamamlanır. Mızrap iliği kaynaklı kaynak hücreler leğen kemiğinin art kısımlarından aspirasyon tarafından alınırken, yağ nesiç kaynaklı kök hücreler sıklıkla beyin bölgesinden mini liposuction dediğimiz minimum girişimsel aynı yöntemle alınır. Elde edilen örnekler alelacele santrifüj edilir ve kâh laboratuvar işlemlerinden sonraları serum haline getirilir ve uygulanır. Uygulamanın sonrasında marazlı benzeri aktarılma evine dönebilir” sözlerini ifade etti.

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur