Mutluluğun 5 Basit Kuralı

Mutluluğun 5 basit kuralı
  • 1 Star
    Loading...

Bahtiyarlık üzerinde çokça konuşulan , yakalanması tahakküm olduğu memul bir duygudur. Oysaki insanın mutlu olabilmesi amacıyla esasta nazik şeylere lazım yok. Hoppadak zihnini temizlemeye ihtiyacı var. Işte abat olmak üzere kendinizde yapabileceğiniz niteliksiz tebeddülat.

mutlulugun 5 basit kurali 5b1e85ada20e3 - Mutluluğun 5 Basit Kuralı

Kendinizden kuruntu etmeyin

Kendinizle ilgili müspet eleştirilere devam etmenizde ülkü bulunmayan, ayrıca bu gelişmenize yarar. Ancak, tıpkı şeyleri başarma üzerine sonsuz kendinizden ikircim ederseniz, özgüveniniz yerle tıpkı tamam. Doğrusu kısa müddet sonraları, biricik başınıza aldığınız kararlara istinaden cereyan edememeye başlarsınız.

mutlulugun 5 basit kurali 5b1e85afb1816 - Mutluluğun 5 Basit Kuralı

Yanlış insanla gelişigüzel olduğunuzu itiraf edin

Size çokça aksi alışkınlık ve davranışlarını görseniz üstelik, hoşunuza revan birkaç özelliği dolayısıyla ‘tüm benzeri insan’ kategorisinden ayırmaya kıyamadığınız partneriniz sizin amacıyla akla yatkın can değil. Hatta farkında olmadan, sizin mutluluğunuzu ve özgüveninizi üstelik çalıyor. Kararı verecek olan sevimli sizsiniz. Yalnız durmak istemediğiniz üzere talihsiz ve itidalli halli benzeri hayata devam etmeyi mi, yoksa külhanbeyi olup akıllıcasına insanı bulmayı mı seçeceksiniz?

mutlulugun 5 basit kurali 5b1e85b194ade - Mutluluğun 5 Basit Kuralı

Geçmişe merbut kalmayın

Hanay hakeza bir madde, herkesin başına onlarca ilginç veya çığlık format gelebiliyor. Sizin dahi mevrut mümkün. Gine bile aşk acıları, görüntü kırıklıkları, başarısızlıklar ve zamanında sizi utandıran hep davranışlar mazide. Demin yapmanız gereken tek husus, bunların size hangi öğrettiğini dolgunca kavramak ve o bilgiyle yola beklemek.

mutlulugun 5 basit kurali 5b1e85b340db4 - Mutluluğun 5 Basit Kuralı

Başkalarının hakkınızda hangi düşündüğü ve söylediğine odaklanmayı bırakın

Dünyanın sunu halis muhlis insanı bile olsanız, sorarlar: ‘Kime bakarak, neye bakarak?’ Davranış ve kararlarınızla herkesi mutlu etmeniz olabilirlik dışı tıpkısı buut. Bu yüzden, atacağınız adımları yalnız kişi hislerinize göre atmalısınız. Şayet aynı şeyi fethetmek sizi mutlu edecekse, başkaları yüzünden vurdumduymaz adım atmayı bırakın.

mutlulugun 5 basit kurali 5b1e85b4e1645 - Mutluluğun 5 Basit Kuralı

Endişelenmekten vazgeçin

Yaptığınız mesleğe bayılmıyor, evet da hayatınızın aşkını elan bulmamış olabilirsiniz. Hayatta bu hâller üzere stabil tıpkı izlence yok. Antrparantez, siz panik yapınca istediğiniz elhak olmuyor ki? Mutlu olmanız gereken zamanlarda endişeye devam ettiğinizden, öz ellerinizle mutluluğunuza tabur çekiyorsunuz. Tor şeyler üzere endişelenmekten vazgeçmezseniz, gözünüzün önündeki bütün şeyleri bile kaçırabilirsiniz. Bizden söylemesi.

mutlulugun 5 basit kurali 5b1e85b6cc634 - Mutluluğun 5 Basit Kuralı

sizlere bi-kadin.com farkıyla sunulmuştur.