Bornoz Setleri

bornoz - Bornoz Setleri
  • 1 Star
    Loading...

Miray’da kadın ve erkekler için hazırlanmış olan bornoz setleri birbirinden farklı kumaş seçenekleri ile hazırlanmaktadır.

Farklı malzemelerle hazırlanmış olan bornoz takımları özellikle kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Kaliteli kumaşların kullanılması özellikle dokusunun yumuşak olmasını ve aynı zamanda daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Özel olarak tasarlanmış olan ürünler kadın ya da erkeklerin yanı sıra çocuklar için de tercih edilecek farklı seçeneklerin oluşturulmasını sağlamaktadır. Ölçülere göre tercih edilecek olan modeller değişmektedir. Yumuşak ve yüksek su emici yapısı tercih edilecek modellerin daha yüksek etki sağlamasını kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle özellikle model seçimlerinde kumaşın yapısı ve ürünün dokusu incelenerek tercih yapılması gerekir.

Kaliteli Bornoz Modelleri

www.miraykaya.com.tr sitemizde ikili olarak hazırlanmış olan takımların yanı sıra üçlü olarak hazırlanmış aile takımları da bulunmaktadır. Banyo sonrasında istediğiniz gibi yüksek su emici özelliğine sahip modellerin tercih edilmesi daha kısa süre içerisinde kurulanma olanağı sağlamaktadır. Sezona göre değişecek olan modellerde farklı renk seçeneklerinin kullanılması özellikle yapılacak olan seçimlerde etkili olmaktadır.

Banyo sonrasında kurulanmak amacıyla kullanılacak olan ürünlerde özellikle su emici yapı ve aynı zamanda modelin şekli oldukça önemlidir. Farklı kumaşların kullanımı ile hazırlanmış olan modeller, kullanıcılara zengin seçenek tercihi sunmaktadır. Kadın, erkek veya çocuklar için tercih edilecek olan modellerde kullanılan renk seçenekleri takımlarla uyumlu şekilde seçilmektedir.

Aile Setleri

Miraykaya’da aileler için hazırlanmış olan setler içerisinde kadın, erkek, çocukları için hazırlanmış olan modeller bulunmaktadır. Üçlü veya dörtlü şekilde hazırlanmış olan modeller aile yapısına göre tercih yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Setlerin içerisinde bulunan her parça farklı boyutlarda tasarlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar yapılan detaylı incelemelerde orada sonra özellikle tercih edecekleri setler hakkında daha fazla bilgiye sahip olarak seçim yapabilirler.

Rahat kullanımı nedeniyle tercih edilmekte olan ürünler konusunda özellikle kullanıcıların zevklerine göre beyaz, krem, siyah, mavi, pembe ve daha pek çok farklı renk seçeneği üzerinden tercih yapılabilir. Kadınlar veya erkekler için hazırlanmış olan modellerde değişen renk seçeneklerinin olması özellikle çiftler için yapılacak olan tercihlerin kombin olarak yapılmasını mümkün hale getirmektedir.

Bornoz Takımları Fiyatları

Üretilmiş olan modellere göre belirlenen fiyat seçenekleri konusunda pek çok farklı ayrı etken üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Ürünlerin kumaş yapısı, modeli veya markası fiyatları belirleyecek olan etkenler arasında yer almaktadır. Bornoz takımlarını en iyi fiyat garantisi ile miraykaya.com.tr sitemizden tercih yapmak isteyenler uygun fiyata kaliteli hizmeti almış olacaklardır.

Kaliteli seçim yapmak isteyenler için belirlenmiş olan bornoz fiyatları kullanıcıların hem bütçelerine uygun seçim yapmalarına hem de uzun süre kaliteli kullanım olanağı elde edebilecekleri tarzda modeller arasından tercih yapmalarına olanak sağlamaktadır. Standart kalıp da hazırlanan modellerin yanı sıra farklı beden seçenekleri ile hazırlanmış olan modellerde bulunmaktadır.